Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Śmieszkowo - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Podegrodzie

Podegrodzie(Śmieszkowo + 5 km)

1 450 000 zł658,78 m² 2 201,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:75 256 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Nieruchomość stanowi kompleks pałacowo-parkowy z przełomu XIX i XX wieku, składający się z 7 działek o łącznej pow. 7,5256 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Choszczno(Śmieszkowo + 22 km)

850 000 zł1 160 m² 732,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 632 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 2 632 m2 wraz z budynkami warsztatowo-magazynowymi o łącznej pow. ok 1 160 m2 - przy ul. Fabrycznej w Choszcznie. W pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Kolejowa

Recz(Śmieszkowo + 13 km)

220 000 zł4 868 m² 45,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 868 m²

Nieruchomość komercyjna działka częściowo zabudowana o powierzchni 4868 m2 w użytkowaniu wieczystym. Tereny wytwórcze działalność gospodarczej 9 przemysłu, rzemiosła ,składów ( P,S) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kolejowa

Centrum,Drawno(Śmieszkowo + 3 km)

500 000 zł2 400 m² 254,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 968 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość z przeznaczeniem do własnej aranżacji na łącznej powierzchni działki gruntu 1968 m2. Istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej: 1. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Raduń

Raduń(Śmieszkowo + 17 km)

1 500 000 zł1 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:32 700 m²

Nieruchomość zabudowana : budynkiem garażowym ,budynkiem magazynowym ,wiatą magazynowo-produkcyjną ,wiatą magazynową ,stacją paliw oraz budynkiem socjalnym ,budynkiem biurowym i wagą.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Wolności

Choszczno(Śmieszkowo + 22 km)

400 000 zł350 m² 1 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:348 m²

Budynek po dawnej przychodni lekarskiej Oferujemy do sprzedaży budynek o powierzchni około 400 m2 położony jest w centrum Choszczna przy ulicy Wolności. W najbliższym sąsiedztwie dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Drawieńska

Choszczno(Śmieszkowo + 22 km)

380 000 zł1 260 m² 301,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 030 m²

Na sprzedaż kompletna hala magazynowa o powierzchni 1260 m (wymiary: 70 m x 18 m, wysokość: 6 m). Idealna pod magazynowanie zboża, maszyn, materiałów budowlanych lub inne przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Giżyno

Giżyno(Śmieszkowo + 20 km)

1 350 000 zł416 m² 3 245,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 794 m²

Idealna Nieruchomość pod Pensjonat lub Hotel w Bliskiej Okolicy Kalisza Pomorskiego Lokalizacja: gwizyno - malownicza miejscowość położona zaledwie 300 metrów od jeziora i w niedalekiej.