Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Śmieszkowo - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy Trzcianka

Trzcianka(Śmieszkowo + 20 km)

20,48 zł/m²83 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal o pow 83,86 m2 usytuowane w budynku Dworca pkp w miejscowości Trzcianka. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

3,70 zł/m²270 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal o atrakcyjnej lokalizacji w centrum Chodzieży, idealny do różnorodnych zastosowań. Nieruchomość o powierzchni około 270m2 jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł50,40 m² 25,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 2-pokojowe O pow. 50,05m2, i piętro, balkon chodzież, ul. Wojska polskiego umowa W formienajmu okazjonalnego Tytułem oferty jest przestronne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Bąbliniec

Bąbliniec(Śmieszkowo + 24 km)

8 000 zł483,58 m² 16,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:34 869 m²

Dom na wynajem Zapraszam do zapoznania się z ofertą unikalnej posiadłości położonej w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, w spokojnej miejscowości Bąbliniec, koło Obornik Wielkopolskich,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł4 200 m² 1,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o pow. 4 200 m2 usytuowany w miejscowości Bierzwnik Czynsz najmu 4 500,00zł/m-c/netto do.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Choszczno Centrum, ul Wolności, do wynajmu atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o pow. 100 m2, czynsz 3.500,00 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowo-usługowego,.

Szczegóły ogłoszenia

96,97 zł/m²16,50 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Gabinet do wynajęcia - Czarnków, 16,50 m Zapraszamy do wynajęcia przestronnego gabinetu o powierzchni 16,50 m , położonego w działającej przychodni lekarza rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu komfortowego budynku usługowo-handlowego, usytuowanego w samym sercu osiedla Borek we Wronkach. To idealne miejsce dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowa Wieś

Nowa Wieś(Śmieszkowo + 14 km)

6 800 zł4 700 m² 1,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o pow. 4 700 m2 położony na działce o numerze ewidencyjnym 444/2, obręb Nowa Wieś w m.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Chodzież(Śmieszkowo + 25 km)

40 zł/m²224,50 m² 8 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokale handlowo - usługowe blisko centrum Chodzieży. Ekskluzywny butik? Sklep specjalistyczny? Gabinety medyczne? Kosmetologia? Prywatna klinika? Szkoła tańca? Studio fitness? Przedszkole?.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Śmieszkowo

Śmieszkowo,lubuskie

1 500 zł100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do wynajęcia budynek o powierzchni ok 100 m.kw wraz z dzialka ok 1300 m.kw. (Śmieszkowo woj lubuskie, ok. 5 km od Sławy) W budynku prowadzona była działalność handlowa, jednakże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Śmieszkowo

Śmieszkowo,lubuskie

1 100 zł100 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Bez pośredników! okazja! Do wynajęcia lokal o pow. 100 mkw. usytuowany w pobliżu Sławy (4 km), przy ruchliwej ulicy, drodze powiatowej. Lokal sytuowany w dobrze widocznym miejscu,.